Haber Detayı
18 Nisan 2018 - Çarşamba 15:10 Bu haber 4251 kez okundu
 
BİK’TE İSİM İSİM KİM NEDİR, NECİDİR AÇIKLIYORUM?
Basın İlan Kurumu’nun anlı şanlı genel müdürü yakup! Senin veledinin terörist başı Fetullahın okulunda okuduğunun belgesini yayınlıyorum, “şerefin varsa çık açıklama yap” diyorum, sen ne yapıyorsun? Kurumda ahkâm kesip bunu Diken’e sızdıranı şöyle yapacağım böyle yapacağım diye esip gürlüyorsun.
Haberi


Basın İlan Kurumu’nun anlı şanlı genel müdürü yakup! Senin veledinin terörist başı Fetullahın okulunda okuduğunun belgesini yayınlıyorum, “şerefin varsa çık açıklama yap” diyorum, sen ne yapıyorsun? Kurumda ahkâm kesip "bunu Diken’e sızdıranı şöyle yapacağım böyle yapacağım" diye esip gürlüyorsun. Sicil dosyalarına kim bakmış onun peşine düşmüşsün. Bay Yakup! Ben kurumdan da kurum dışından da seninle ilgili her türlü bilgiye ulaşırım! Mesela havaalanında polisler sana dayak attığı zaman salya sümük ağlıyordun. Bir şey yapabildin mi? hayır. Çapına bak ona göre ahkâm kes! Kurumda işini yapan garibanlara saldırma. Kaldı ki ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın oğlum! Bay  yakup adamsan ya çık kendini akla ya da kurumda ileri geri konuşma.  Ne önemi var bana belgeyi kimin verdiğinin yada nasıl bulduğumun? Yalan mı sahte mi belge? 17/25 Aralık’tan sonra çocuklarını Fetullahçıların okuluna göndermeye devam etmedin mi oğlum? Bak yakup adam ol, akıllı ol!

Bu arada  Cem Sultan, sana da bir çift lafım var! Sen kendini ne zannediyorsun?

Hakkımda suç uydurup ayağımı adliyeden çıkarmıyorsunuz ama o hakimlerin savcıların karşısına da ben sizi dikeceğim…

Bu nedenle değerli büyüklerime sesleniyorum.

Sayın Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Binali Yıldırım

T.C. Başbakan Yardımcıları Sayın Recep Akdağ, Bekir Bozdağ, Hakan Çavuşoğlu, Fikri Işık, Mehmet Şimşek

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit Gül

T.C. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu

T.C. Kalkınma Bakanı Lütfü Elvan

T.C. Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli

T.C. MİLLİ İSTİHBARAT TEŞKİLATI MÜSTEŞARI DR.HAKAN FİDAN

T.C. Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok

Ve

Yakup’un referansı Albayrak Grubu, Yeni Şafak ve Tvnet’in sahibi Albayrak Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak

Ve de

Yakup’un sohbetlerinde sürekli arkadaşı olduğuna vurgu yaptığı, aynı evde kaldığını iddia ettiği Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz

Ey devletin en yetkili organları!

Ey Sivil Toplum Kuruluşları

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca,

 

ALAADDİN KAYA İLE YAKUP KARACA, CEM ELÇİN, NAİL DURAN VE İDRİS ÇAM ARASINDAKİ TELEFON TRAFİĞİNİ AÇIKLAYIN!!!!!!

 

Ben Mustafa Diken olarak bu işin peşini bırakmayacağım. 250 tane şehidin kanı yerde duruyorken bu FETULLAHÇI YAKUP KARACA’nın o koltukta oturması bu millete hakarettir. Yakup Karaca, kripto değil artık aleni bir Fetullahçıdır.

Ulan oğlum Yakup! Ekteki belgede görüldüğü üzere oğlun MEHMET EMİN KARACA, nasıl yüzde 68 indirimle Fetullahçıların okulu olan Başakşehir Burç Koleji’nde okuyor? Neden oğlunu 17/25 Aralık’tan sonra bile Fetullahçıların Florya FEM Dersanesi’nden ve Başakşehir Burç Koleji’nden almadın? Ekteki evrakta adı yazılı olan karın ŞEMSİHAN KARACA, Fetullahçıteröristbaşı, senin karşısında esas duruş gösterdiğin Alaeddin Kaya’ya ne vaat etti de  bu indirimi hak etti?

Fetullahçılarla ilişkisi çok eskilere dayanan Yakup Karaca, Ankara’da da çocuklarını FETÖ’nün Samanyolu Koleji’ne gönderdi. Ekteki belge bunu ispatlıyor. Basın İlan Kurumu’nda Alaeddin Kaya’ya olağanüstü saygı gösterdiği birçok kişi tarafından bilinen Karaca terörist şarlatan Fethullah Gülen’e de “Muhterem Hoca Efendi Hazretleri” diye hitap ederdi. Bu durum kurumdan gizli tanıklık yapacak kişilerce ispatlanacaktır. MİT’in, SPK’nın, MASAK’ın Basın İlan Kurumu’nda Fetullahçılara aktarılan para ile ilgili detaylı araştırma yapması gerekiyor.

FETÖ çatı davasında yargılanan ve benimde şikayetçisi oldum Fetullahla birlikte Papa’nın yanına giden ve elini öpen Zaman Gazetesi’nin sahibi Alaaddin Kaya, son konuşmasında davanın tanıklarından Hüseyin Gülerce ile ilgili olarak Gülerce’nin, Fethullah Gülen ile ilgili telefon trafiğine dikkat çekti. 2011’de 114, 2012’de 115, 2013’te 76, 2014’te 4 kez Hüseyin Gülerce ile Fetullah Gülen arasında görüşme yapıldığı tespit edilmiştir. Ben burada GAP Gazetesi sahibi gazeteci Mustafa Diken olarak devletin en yetkili makamlarını uyarıyorum. Aşağıda cep telefonlarını verdiğim Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca, Genel Müdür Yardımcısı Cem Elçin, İlan Müdürü İdris Armağan Çam ilgili yıllar arasında kaç kez ve neden FETÖ’nün basın imamı Alaeddin Kaya’yı (533 777 33 ..) aramışlardır? Hakan Şükür’ün elini tutan, çocuklarını 17/25 Aralık’tan sonra bile Fetullah’ın okullarından almayan (belgesini ifşa ediyorum), Bank Asya hesapları olan, Yenibosna’daki Zaman Gazetesi binasına Alaaddin Kaya ile defalarca gidip Ekrem Dumanlı’yla görüşen YAKUP KARACA ve sadece Açıköğretim mezunu olduğu halde Basın İlan Kurumu’ndan hortumladığı paralarla Ulus semtinde evi olan Alaaddin Kaya’ya düzenli para aktaran CEM ELÇİN hakkında devletin yetkili makamları ne zaman işlem yapacak? Ben Mustafa Diken olarak bu işin peşini bırakmayacağım. Kuruma KPSS’siz olarak alınan Ufuk Bal ve Yunus Ateş gibi vasıfsızlar Yenibosna’daki trilyonluk arsa üzerinde neler yapıyorlar? SPK, MASAK (Mali suçları araştırma komisyon) neredesiniz? Basın İlan Kurumu’nda dönen dolapları ve Yakup’un kanuna aykırı olarak sınavsız işe aldığı yeğenlerini ve yeğeninin sevgilisini ifşa etmeye devam edeceğim. Yakup, Cem, Nail, İdris, Ufuk, Yunus ipliğinizi pazara çıkarmaya az kaldı.

YAKUP KARACA: (T.C: 4973561….)Cep telefonu: 0533 376 42 43 (Bu telefondan Alaaddin Kaya’yı (533 777 33 ) kaç kez aradığı kayıtlarda bellidir)

01.02.1960, Ordu/Korgan/Koçcuğaz köyü köyü doğumlu, Şemsihan ile evli, Fetullah’ın çorbasıyla büyüyen (Başakşehir Burç Koleji, Ankara Samanyolu Koleji, Florya FEM dershanesi) iki çocuk babası, Ordu İmam Hatip Lisesi (1979) ve Ankara Ü. İlahiyat mezunu. Kurum sicil no: 533)

Basın İlan Kurumu’nda 18.05.2010 tarihinde işe başladı.

CEM ELÇİN: (TC: 56386…..) Cep no: (533 515 50 ..), 23.09.1985 tarihinde kurumda işe başladı. Sicil No: 362

26.07.1968, İstanbul doğumlu. Alevi. Dolandırıcılıktan yargılanan babası Rasim, özel öğretmen tuttu, çok uğraştı ama Cem, zar zor Açıköğretimi bitirdi. Cenk Elçin adında bir kardeşi var. Ana adı: Öznur Mutlu (bu bilgi sicil dosyasında yok Yakup)

Engin sitesi yolu, Emek apartmanı. No: 1/B Daire: 7 Levent adresinde oturuyor. CHP’li Halit Ziya Sonay kayın babası.

UFUK BAL: (TC:5785905….)

01 Eylül 2015’de KPSS’si olmadığı halde Yakup Genel Müdür olunca onu usulsüz olarak işe başlattı. Kurum sicil no: 800 Cep telefonu: 506 439 48 98/534 014674524.04.1982 Kastamonu doğumlu.

YUNUS ATEŞ: (TC: 39449920….)

Kurum sicil no: 808Cep Telefonu: 532408 92 ..

29.05.1980 doğumlu.Eşi Seda Şinnik de Ufuk Bal gibi Kastamonulu. Bahçelievler’de Empati Anaokulu’nun sahibi. Yakup Genel Müdür olunca Yunus ile Ufuk’u KPSS’siz olarak kuruma alıp dergi, kitap, matbaa, arsa gibi para dönen işlerin koordinasyonunda görevlendirdi. Yunusla Ufuk yaklaşık 20 yıllık arkadaş.

İDRİS ARMAĞAN ÇAM: (TC:2928114….)11 Nisan 1976 doğumlu, Balıkesir/Ayvalık.

Cep telefonu: 535799 85 .. (Bu telefondan Alaaddin Kaya’yı kaç kez aramıştır?)

15.07.1999’da kurumda işe başladı.Sicil No: 415

YEŞİM ELÇİN: (TC: 5635900….) Açıköğretim mezunu olan Yeşim Elçin, Yakup Karaca tarafından usule aykırı olarak İstanbul Müdür Yardımcısı yapıldı. Cep telefonu: 53244165 ..

ZEHRA GİRAY KÖMÜR: (TC: 3426141….) Yakup Karaca’nın referansıyla işe giren Kömür’deBylock bulundu.  Babası Yakup Karaca'nın Ordu İmam Hatip Lisesi'nden ve Fetullah cemaatinden arkadaşı olan ve Yakup'un KPSS'siz olarak hukuka aykırı olarak şahsi referansı ile işe aldığı Ömer Faruk Tanrısever'de de bylock bulundu.

TUNCAY AGDOĞAN: (TC: 1068519….) Erzincan Refahiyeli, Alevi. 15.10.2006’da kuruma girdi. Kariyerine Bayramoğlu tatil köyündeki tuvaletleri temizleyerek geçici işçi olarak kadrosuz başladı. Ardından komi, sonrasında Alaaddin Kaya’nın referansıyla memur ve şef oldu. İtaatkâr yapısı sayesinde Alaaddin Kaya ile iyi ilişkiler kurdu. Gezi eylemlerinde Yeşim Elçin, İdris Çam, Murat Arslanoğlu, Gökhan Vural, Emine Akkanat ve Övünç Tüzün ile organize hareket ederek Taksim’de sabahladı. Cem Elçin kurum personelinin Gezi’de aktif hareket etmesini bizzat organize etti. Erzincan ve Sivas ağırlıklı olan Cem’in Gezici tayfasını Alaaddin Kaya kilit noktalara yerleştirdi. Cem Elçin’nin eşi Yeşim Sonay da Erzincanlı. Cep telefonu: 536828 73 .. Kurum sicil no: 479

MUHAMMET UYANIK: (TC:1244569….)

18.04.2011’de kurumda KPSS’si olmadığı halde işe başladı. Şoförken Yakup onu yükseltti. Bank Asya hesabı var. Yakup’un sırdaşı.Kurum sicil no: 627

YAVUZ DURALİ: (TC: 5678838….)

10.02.2016’da Yakup onu KPSS’si olmadığı halde yeğeni olduğu için işe başlattı. Kurum Sicil No: 814

İREM UPRAK: Yakup'un yeğeninin sevgilisi.

Kaynak: () - Gap Haber Merkezi Editör:
 
Etiketler: BİK’TE, İSİM, İSİM, KİM, NEDİR,, NECİDİR, AÇIKLIYORUM?,
Haber Videosu
Yorumlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Anketler
CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNİN İLK TURUNDA YÜZDE 50+1 GEÇİLİR Mİ?
Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
Özlü Sözler
"Ya yıldızların Her biri bir mühendistir veya onları yapan bir mühendis vardır!.."


Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Haber Yazılımı